• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

İki Site ve Yönetim Farkı

Bir yanda 6.000.000USD masraf yapan inşaat şirketiyle bir sene içinde sözleşmeye uygun aşamaları başlatamadığı için fesih eden bir yönetim ve diğer yanda halkını bedavaya 7 Yıl hiç bir şey yapmadan bekleten Uçaksavar Yönetimi.

                                             UÇAKSAVAR SİTESİ                                                                                     PETROL SİTESİ
Etiler Mahallesinde İki Farklı Site ve İki Farklı sonuç:


Petrol Sitesinde:

Etiler Mahallesi içindeki Petrol Sitesinin kentsel dönüşüm çabalarını yöneten yönetici kat malikleri bir inşaat şirketini seçtiklerinde sözleşmeye imza atan her daire sahibinin banka hesabına 11.000usd nakit ödenmesi şartını koydular. 


Sözleşmenin geçerliliği için de bir takım aşamaların yapılmasını belirli sürelere bağladılar. 

Kat maliklerinin %80 kadarı 2016 yılında sözleşmeye imza attı, paraları banka hesaplarına ödendi ve süreç başladı. Tüm siteye 6.000.000USD masraf yapan inşaat şirketi bir sene içinde sözleşmeye uygun aşamaları başlatamadığı için 2017 yılında sözleşme fesih edildi ve ayrıldılar.Uçaksavar Sitesinde:
 
Uçaksavarın yöneticileri seçtikleri inşaat şirketiyle 2010 yılında ve 2016 yılında iki defa sözleşmeyi imzaladılar ve Buradaki katmalikleri kaybettikleri 7 sene için hiç bir şey alamadılar.

Sorumlu yöneticileri siteyi başarıyla yönettiklerini belirterek kendi kendilerini tebrik ettiler ve siteyi hala onlar yönetiyor.

240 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BU DOMAİNLER SATILIYOR