• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

Mutfağınıza Getirilen Tüpler Boşmu/Dolumu?

...

Mutfağınıza aldığınız tüplerin ne kadar sürede bittiğine dikkat edin çünkü eksik gramajlı tüpler getirilmiş olabilir.
Uçaksavar Sitesine devamlı servis yapan bir tüp bayisine mutfak tüpü siparişi veren bir ailemizin tespitleri:

"Herzaman sipariş verdiğimiz tüp bayisine telefon açıp tüpümüzün bittiğini ve nedense iki ay gibi çok kısa sürede bitmesinin garip olduğunu, eksik dolum olabileceğine dair şüphelerimizin doğduğunu belirtip siparişi verdik.

Aynı gün içinde gelen servis çalışanları ellerinde tüp ile mutfağımıza geldiler ve getirdikleri tüpün kafasındaki emniyet şeridini bizim göremeyeceğimiz şekilde tutarak hızla çekip çıkardılar. Bu tüpün kafasında gerçekten orjinal bir şerit varmıydı, yoktu da var gibi mi yapıldı anlayamadık. Bu gelen servise de daha önce getirdikleri tüpün çok kısa zamanda bittiğini ve bu konuyu müdürlüklerine de anlattığımı daha da anlatacağımı belirten sözler söyledim ve hemen bu bey evimizdeki biten tüple beraber yeni diye getirmiş olduğu tüpü de alarak dışarıya çıktı ve servis araçlarından başka yeni bir tüp getirip mutfağımıza bağladı.

Bu şüpheli değişime göre tüp satıcılarının servis araçlarında eksik dolumlu ve standart ölçülerde olan tam dolumlu tüpleri var.
Eksik dolumlu olan tüpleri evinize getirerek hileli satış yapılıyor ve sizin evinizde 2 ayda bir mutfak tüpünüz bitiyor.

Evimize getirilen mutfak tüplerin güvenlik şeridinin orjinal mühürlü olduğunu kontrol etmeliyiz. 02 Ekim 2019ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ


191 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
UÇAKSAVAR KİRALIK VE SATILIK DUYURULARI