• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/

Uçaksavar Sitesi Sosyal Faaliyetler Ofisi

...

SEVGİLİ UÇAKSAVAR SİTESİ SAKİNLERİ VE DOSTLAR


365 Gün Davetlisiniz:

Uçaksavar sitesi içinde sizlere hizmet verecek bir sosyal ofis dairesi, 20 Nisan 2018 tarihi itibariyle aktif hale geldi.

2002 Senesinden bugüne, Uçaksavar Sitesi içinde katmaliği bir komşunuz ve bir Emlak Büronuz olarak devam eden görevimize bir yenisini ekledik.

Site Topluluğu içinde elzem olan "Sosyal  Alan" eksikliğini gidermeye karar verdik ve aşağıda belirttiğimiz konuları hazır hale getirdik.


Sitemiz İçinde Sosyal Toplantı Eviniz : 
Uçaksavarlıların toplanıp oturabileceği, birbirleriyle bilgi alış-verişi yapabileceği ve sosyal aktivitelerini gerçekleştirebileceği bir sosyal eviniz hazır. 50 kişiyle aynı anda toplantı yapabileceğiniz imkânınız var.Sitemiz Çalışanlarına Oda: 
Sitemiz içinde çalışan herkesin (Yöneticilerin, kapıcıların, ustaların, komşularımızın...) kullanımına ayırdığımız bir odamız var. Burayı sizler büronuz olarak kullanabilirsiniz. Masanız, sandalyeleriniz, internetiniz, defteriniz, kaleminiz, çayınız... Siz sitemiz çalışanları için hazır.


Çay Eviniz : 
Sabah 09:30 ile akşam 18:30 arasında gelip bergamot kokulu sıcak çayımızdan ikramımız olarak içebileceğiniz bir Çay Eviniz var.


Sosyal olabilen bir Uçaksavar Topluluğu için, siz Değerli Komşularımızı 20 Nisan 2018 tarihinden itibaren yılın 365 günü çaya ve sohbete davet ediyoruz.

Topluluğumuz içinden hiç bir ayırımlarımız yok. Faydalı olduğunu düşünen herkes gelebilir.Şen ve Esen Kalınız,

Ofis Tel. : 0212 257 01 07
Aslı Arslan (GSM) : 0537 292 50 62
Hüseyin Oruç (GSM) : 0533 692 02 92

Uçaksavar Sitesi Sosyal Evi 
Uçaksavar Sitesi, Muharipler Sokak No: 35 Meriç Apartmanı, Daire 2. Beşiktaş, İstanbul

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   181 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın